Malik Montana zorganizuje starcie popularnych streamerów


2021.12.23

opublikował:

Malik Montana zorganizuje starcie popularnych streamerów

fot. mat. pras.

Na gali HIGH League 2 dojdzie do pojedynku popularnych polskich streamerów. 5 lutego w Tauron Arenie Kraków zmierzą się debiutujący w MMA Norbert Dis Gierczak i Maciej Zony Zoniuk.

Dis przeszedł ogromną przemianę. Skupił się na treningach sportów walki, a do pojedynku przygotowuje się w Krakowie. Jak sam poinformował, dopiero podczas konferencji prasowej ujawni, ile schudł przed debiutem w MMA.

Norbert Gierczak zasłynął ze streamowania “League of Legends”. Wraz z popularnością pojawiły się również głosy krytyki w jego stronę. Po pewnym czasie odszedł z platformy Twitch i rozpoczął swoją działalność w serwisie YouTube. Obserwuje go tam ponad milion widzów.

Jego konkurent, słynny Zony, również zdobył popularność jako streamer. Swoimi poczynaniami chętnie dzielił się z widzami na YouTubie (300 tys. subskrypcji) i Twitchu (600 tys. obserwujących). Jego codzienne życie śledzi też prawie 200 tys. fanów na Instagramie. Maciej Zoniuk to jeden z najsłynniejszych polskich twórców internetowych, a zarazem niezwykle charyzmatyczna postać. Zasłynął z kultowego filmu-mema “Kolanami na ryj”.

Niezwykle ciekawie zapowiada się nie tylko walka Disa z Zonym w klatce, ale również ich pojedynek słowny. Do takiej konfrontacji dojdzie już 5 stycznia podczas pierwszej konferencji prasowej przed galą HIGH League 2.

W walce wieczoru HIGH League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał Owca Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki – Lexy Chaplin i Agata Fagata Fąk. Poza tym w klatce wystąpią niskorośli – Mateusz Mini Majk Krzyżanowski i Maciej Big Jack Jarema.

Bilety na wydarzenie w Krakowie są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 70 złotych.

Aktualna karta walk:
Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski vs Michał Owca Owczarzak
Lexy Chaplin vs Agata Fagata Fąk
Mateusz Mini Majk Krzyżanowski vs Maciej Big Jack Jarema
Norbert Dis Gierczak vs Maciej Zony Zoniuk

Polecane

Share This