Malik się nie zatrzymuje – raper przedstawia nowego podopiecznego. To gracz, o którym na pewno słyszeliście wcześniej


2021.05.21

opublikował:

Malik się nie zatrzymuje – raper przedstawia nowego podopiecznego. To gracz, o którym na pewno słyszeliście wcześniej

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Malik Montana dynamicznie rozwija swoje GM2L. Dopiero co przedstawił nam swojego nowego podopiecznego – Francuza Mordo, a teraz już dowiadujemy się, że szeregi labelu zasilił Kazior. Raper debiutuje pod skrzydłami nowej wytwórni singlem zatytułowanym „Milion”. Kazior nie jest nowym graczem na scenie – raper współpracował wcześniej z Majorem SPZ, wydając w Wiadomo Labelu, na jego koncie są także kawałki nagrane m.in. z Kazem Bałagane, Bonusem RPK czy choć z Malikiem.

Szef GM2L poinformował niedawno, że postanowił rozwinąć swoją działalność, zamieniając luźną organizację w pełnoprawny label.

– Jesteście świadkami, jak z wizji i marzenia powstaje imperium – pisał Malik, informując o zmianie formuły GM2L. – Do każdego artysty mamy indywidualne podejście i wizję. Przy pracy z młodymi staram się wyciągnąć z nich, to co najlepsze i uświadomić o ich własnych mocnych stronach. To co mi zajęło lata, potrafię przekazać dużo szybciej komuś, by proces ten był szybszy niż przy pracy samemu. Ekspresja samego siebie to proces i praca na wielu płaszczyznach. Często bywa tak, że ktoś ma ogromną charyzmę i nawet sobie z tego nie zdaje sprawy. Wkrótce pojawi się mail, na który zgłosić się może każdy i materiały przesyłane będę odsłuchiwać osobiście – zapowiadał artysta.

Premiera Kaziora nie jest jedyną niespodzianką, jaka czeka dziś w sieci na fanów Malika. Raper pojawił się także w nowym singlu Jongmena zatytułowanym „Skolko”. Wideo do tej piosenki pojawi się na YouTube popołudniu, póki co utworu możemy posłuchać w serwisach streamingowych.

Polecane

Share This