Malik wraca do muzyki i apeluje do fanek


2020.05.25

opublikował:

Malik wraca do muzyki i apeluje do fanek

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

Kiedy pisaliśmy wczoraj o interwencji policji, która zatrzymała Malika Montanę i Diho w trakcie kręcenia nowego teledysku, nie wiedzieliśmy jeszcze, kiedy możemy się go spodziewać. Kilkadziesiąt minut po publikacji naszego tekstu Malik zapowiedział, że wideo pojawi się w tym tygodniu.

Sprawdź też: Malik Montana i Diho kręcili klip pędząc samochodem ulicami Warszawy. Interweniowała policja

Po zakończeniu ramadanu Malik Montana może znów zająć się muzyką i wrócić do repostowania nagrań swoich fanek na Instagramie. Raper zaapelował do słuchaczek, by dzieliły się nagragniami, na których tańczą do jego muzyki.

Pewnie wielu z was zastanawiało się, czemu to instastory Malika było takie nudne przez ten miesiąc. Wiecie, mordeczki – ramadan. Wiecie, o co chodzi? Słuchajcie, ramadan dzisiaj się skończą, więc apel do wszystkich moich fanek. Kochane misiaki – oznaczajcie mnie, pokazujcie, jak kręcicie tyłeczkami. Pokazujcie swoje piękne buźki. Pokażcie swoje wdzięki, oznaczajcie, a ja was wszystkie będę repostował. Pokażmy im, jak mocna jest armia fanek Malika i jakie jesteście najpiękniejsze – powiedział Malik.

Kilka godzin później raper dodał, że mężczyźni również mogą oznaczać go na swoich nagraniach i je też będzie repostował.

Nie pamiętajcie – nie chcę, żebyście wy twerkowali – powiedział.

Polecane

Share This