Małolat K2 gotów jechać do Pomidora. „Zrobię tak, że się przyznasz”


2020.01.03

opublikował:

Małolat K2 gotów jechać do Pomidora. „Zrobię tak, że się przyznasz”

fot. kadr z wideo

Popek, Pomidor i Małolat K2 od wczoraj przerzucają się w sieci inwektywami, licytując się w kwestii tego, kto kogo bardziej „sprzedał”. Po tym jak Małolat opublikował dokumenty sądowe, mające obciążyć Popka i Pomidora, ci odpowiedzieli, że z ich treści nie wynika, jakoby jeden z reprezentantów Firmy miał donieść na drugiego.

Co ty pi***lisz, że pokazałem papiery, w których nic nie widać, jak wystarczy zapauzować wideo i jest czarno na białym. Przestańcie zamydlać ludziom oczy, bo prawda jest jedna – komentuje w nowym nagraniu Małolat K2.

Jak Pomidorek potrafił zapi****alać z białkiem na ciebie, a później powiedzieć, że tak nie było. Potrafił od ciebie zabrać pieniądze, powiedzieć, że tych pieniędzy nie wziął, a teraz nagrał filmik, że wziął. Także samo się roz*****oli jeszcze raz – dodaje.

Już kilka godzin temu Małolat K2 deklarował, że zdobył adres Pomidora i chętnie go odwiedzi. Raper podtrzymuje groźby, mówiąc: – Jeszcze w tym tygodniu jestem u ciebie. Zrobię tak, że przyznasz się do tego.

Polecane

Share This