Małolat K2: Zamiast złotej płyty Popek może dostać złotego k***a za to, że się ro***ał


2020.01.03

opublikował:

Małolat K2: Zamiast złotej płyty Popek może dostać złotego k***a za to, że się ro***ał

fot. kadr z wideo

Popek i Pomidor zachęcali Małolata K2, by ten pokazał świadczące przeciwko nim dokumenty. Raper przyznał, że nie planował tego zrobić, ale skoro reprezentanci Firmy sami go prowokowali, to spełnił ich prośbę.

Nie dajcie się nabrać na ten tani chwyt reklamowy, bo Czopkowi chodzi tylko o to, żeby jak najwięcej zgonić, żeby dostać złotą płytę. A tak naprawdę może dostać złotego k***sa za to, że się roz****ał – komentuje Małolat, odnosząc się do zapowiedzi Popka i Pomidora, którzy powiedzieli, że fani w fizycznych wersjach ich wspólnej płyty „Firma International” znajdą kopię dokumentu potwierdzającego zawarcie ugody z prokuratorem.

Małolat K2 podtrzymuje swoje oskarżenia, mówiąc, że Popek „sprzedał” Pomidora, bo chciał wrócić do kraju.

7 kwietnia 2016 roku o godzinie 10.00 został zatrzymany i tego samego dnia, dwie godziny później wyszedł na wolność. Gdzie Pomidor został zatrzymany dwa lata później, po czym dopiero po roku został ściągnięty do Polski, a dostał wyrok 3 lat więzienia – komentuje, dodając, że pierwotnie Pomidor chciał się zemścić na Popku, ale w zamian za rekompensatę finansową odpuścił.

Małolat K2 opublikował w swoim filmie skany aktu oskarżenia, z którego wynika, że Popek i Pomidor w latach 2004-2005 ukradli w Szczecinie kilkanaście samochodów.

Przesłuchany w charakterze świadka Paweł M, przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów, złożył wyjaśnienia,z których wynikało, iż z uwagi na znaczny upływ czasu od czynów nie jest w stanie szczegółowo opisać okoliczności ich popełnienia. W toku wyjaśnień nie kwestionował poczynionych ustaleń faktycznych wskazujących na jego sprawstwo – czytamy w dokumentach sądowych, które możecie zobaczyć w poniższym filmie.

Polecane

Share This