Małpa zdradził liczbę sprzedanych płyt w preorderze

Dowiedzieliśmy się także, ilu gości usłyszymy na krążku "BLUR".


2019.01.21

opublikował:

Małpa zdradził liczbę sprzedanych płyt w preorderze

fot. P. Tarasewicz

W ubiegłym tygodniu w sieci pojawił się teledysk do pierwszego singla promującego album „BLUR”. W kawałku „Nie wiem, co będzie jutro” torunianina gościnnie wsparł Sarius. Małpa zdradził, że częstochowski raper jest jednym z czterech gości, których zaprosił na „BLUR”. – Będzie jeszcze 3 gości z czego 2 na bank nie zgadniecie – zapowiada artysta.

W ciągu pięciu dni klip wyświetlono ponad 860 tys. razy i zanosi się na to, że „Nie wiem, co będzie jutro” będzie najszybszym milionem w karierze rapera. – Dla mnie jest to wynik niesamowity, bo osiągnięty po 3 latach ciszy i jeśli mnie pamięć nie myli, nigdy nie przyjęliście mojego wideo tak entuzjastycznie – cieszy się torunianin.

Prywatny sukces i satysfakcja

Półtora tygodnia po uruchomieniu preorderu Małpa podzielił się z fanami informacjami o liczbie sprzedanych dotychczas egzemplarzy. – Od startu preorderu „BLUR” minęło 10 dni. W tym czasie kupiliście 6000 mojej nowej płyty, a zamówiliście jeszcze więcej (nie wszyscy opłacili). Przez pierwsze 5 dni kupowaliście ją zupełnie w ciemno, za co szczególnie wam dziękuję – obiecany prezent ode mnie znajdziecie w swoich paczkach – pisze artysta.

Myślę sobie, że nawet gdyby nie sprzedała się już ani jedna płyta w przedsprzedaży, to dla mnie jest to już teraz prywatny sukces i satysfakcja. Dziękuję wam za poczucie, że mam dla kogo robić muzykę i że jesteście tu ze mną, choć nie wpasowuję się w schemat regularnego dostarczania rap contentu. Czekajcie na kolejny singiel – będzie on zupełnie inny niż to, co usłyszeliście do tej pory – zapowiada.

„BLUR” ukaże się 22 lutego. Na Proximite.pl trwa przedsprzedaż płyty.

Polecane