Mama Selita na żywo w Czwórce – Radiu z Wizją


2011.04.29

opublikował:

Mama Selita na żywo w Czwórce – Radiu z Wizją

Gościem najbliższego wydania „Ministerstwa Dźwięku” na antenie Czwórki – Radia z Wizją będzie grupa Mama Selita. Paulina Przybysz i Tomek Konca zapraszają do wysłuchania koncertu 30 kwietnia o godz. 18.00.

Mama Selita to czterech muzyków, grających razem od 2005 r.: Herbert Makuch (bas), Igor Seider (wokal), Grzegorz Stańczyk (gitara) i Mikołaj Stefański (bębny).

Inspiracją dla zespołu są tacy artyści jak: Rage Against The Machine, Red Hot Chilli Peppers, The Roots, czy Papa Roach. Mimo silnych wpływów, Mama Selita pracuje na swoje unikatowe brzmienie i planuje wydanie debiutanckiego albumu.

Od 2007 roku Mama Selita dała ponad 200 koncertów w całej Polsce, a zagranicznej publiczności zaprezentowała się na legendarnym Square of Fame Wembley Arena w Londynie. Zespół angażuje się także w rozmaite projekty artystyczne – w 2009 roku wystąpił podczas finałowego koncertu Street Art Doping – największego w Polsce festiwalu promującego sztukę ulicy, a w trakcie Re:wizji 2009 brał udział w projekcie „Zawsze z Bareją”, przygotowując na tę okazję utwór, którego premiera odbyła się podczas finałowego koncertu w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Sobotniego koncertu będzie można nie tylko wysłuchać na antenie Programu 4 Polskiego Radia, ale także obejrzeć. Czwórka obecna również na wizji dostępna jest m.in. na platformie n (kanał 157), platformie Cyfra (kanał 145), w Telewizji Cyfrowej UPC (kanał 787) oraz w sieciach Aster, Toya, Telpol, Satfilm.

Dodatkowo, z uwagi na duże zainteresowanie słuchaczy-widzów, Czwórka powtórzy koncert grupy Me Myself And I z 16 kwietnia. Będzie można go wysłuchać w najbliższą niedzielę, 1 maja o godz. 21.00.

Polecane

Share This