Mama Selita przedstawia „Materialistów” (wideo)

Zobacz unboxing i nowy klip.


2014.10.10

opublikował:

Mama Selita przedstawia „Materialistów” (wideo)

W sprzedaży jest już drugi krążek formacji Mama Selita zatytułowany „Materialistów”. Wydawnictwo ukazało się nakładem niezależnego labelu Fonobo, za dystrybucję krążka odpowiada MTJ.

„Materialiści” doczekali się oryginalnie przygotowanej poligrafii zawierającej bonus – specjalną wlepkę z elementami grafiki. Prezentację całości znajdziecie poniżej w wideo zawierającym unboxing wydawnictwa.

W sieci jest już nowy teledysk, tym razem do utworu „Maratończyk”. Wcześniej wizualizacji doczekały się utwory „Godzilove”  i „Na pół” .

Cała płyta „Materialiści” utrzymana jest w brudnym, garażowym stylu. Tak ją nagrywaliśmy. Sam sposób realizacji jaki przyjęliśmy, czyli zamknięcie się w starej stodole i granie na setki, wymusiło takie, a nie inne brzmienie. Płyta jest intensywna, rockowa, zadziorna… zaskakująca dla tych, którzy odbierali nas przez pryzmat pierwszej płyty i klimatów rage`owo – redhotowych. To jest dla nas zdecydowany krok naprzód jeśli chodzi o poszukiwanie własnych rozwiązań – mówią o nowym materiale Mama Selita.

„Maratończyk”:

Unboxing:

Polecane