Mamy pierwszy teledysk zapowiadający Mixtape 7 DJ Decksa


2020.08.03

opublikował:

Mamy pierwszy teledysk zapowiadający Mixtape 7 DJ Decksa

Never too late / Nigdy nie jest za późno, to zapowiedź Mixtape 7, który premierę będzie miał już w październiku. Tym razem do współpracy Decks zaprosił O.S.T.R oraz Ras Kassa.

Po dostarczeniu fanom reedycji limitowano-kolekcjonerskiego Mixtape 6 i wydaniu utworu Siedem, debiutanckiego numeru Dj Decksa dla labelu StoproRap, na którym pojawiła się czołówka polskiej sceny hip-hopowej, przyszedł czas na kolejny klip poznańskiego producenta. Singiel jest wynikiem współpracy Ras Kassa, autora kultowego albumu Soul On Ice i O.S.T.R., jednego z najpopularniejszych raperów w Polsce.

Mixtape vol. 7 będzie połączenie legendarnych amerykańskich raperów z polskimi artystami. Krążek ukaże się 9 października, czyli w dzień 44 urodzin Decksa. Cały projekt będzie nie lada gratką zarówno dla fanów złotej ery amerykańskiego rapu, jak i dla zwolenników rodzimej sceny.

Na albumie swoje siły zjednoczą między innymi – Ras Kass i O.S.T.R; Mr.Capone-E z Majorem SPZ i Kasią Tontor; Luniz z W.S.R.H; M.O.P i Killaz Group; Krazy Drayz (Das EFX) z PMD oraz JWP; The Beatnuts z Małachem i Rufuzem, Onyx z Polską Wersją, Kool G Rap z Paluchem oraz Śliwą; Mc Eiht z Kalim i Bonsonem, a także Przemek Ferguson i Gun Kara z Tha Alkaholiks.

Polecane

Share This