Management Bezczela opublikował oświadczenie o stanie jego zdrowia

Raper ma za sobą operację.


2019.01.21

opublikował:

Management Bezczela opublikował oświadczenie o stanie jego zdrowia

fot. kadr z wideo

Bezczel od lat zmaga się z problemami zdrowotnymi. W 2013 raper przeszedł operację ucha, kolejny zabieg narządu słuchu wykonano mu rok później. Od kilku tygodni na jego profilach w mediach społecznościowych panowała cisza. Okazuje się, że było to spowodowane kolejną operacją.

Problemy zdrowotne zbiegły się w czasie z beefem prowadzonym przez Bezczela ze Szpakiem. Fani wciąż czekają na odpowiedź białostockiego rapera na mocny diss zatytułowany “Solóweczka”. Management artysty uspokaja, pisząc, że raper nagra kawałek, ale trzeba na to jeszcze poczekać, ponieważ dopiero wyszedł ze szpitala.

Na fanpage’u rapera pojawiło się oświadczenie następującej treści:

W związku z licznymi zapytaniami postanowiliśmy wystosować oświadczenie dotyczące otwartego beefu Szpaku vs. Bezczel. W dniu wczorajszym Michał opuścił szpital MSWiA w Warszawie po kolejnej operacji na ucho. Teraz potrzebuje chwilę czasu na rekowalescencję i jak tylko poczuje się lepiej w pełni sił, od razu wchodzi do studia, aby odpowiedzieć. Trzymajcie kciuki za szybki powrót Michała do zdrowia. Do usłyszenia wkrótce.

P.S. MILCZENIE JEST ZŁOTEM.. CIERPLIWOŚĆ JEST CNOTĄ.. CISZA PRZED BURZĄ 😉

Management Team Bezczel

Polecane