Management Sobla komentuje sytuację z koncertu w Ostródzie


2021.09.17

opublikował:

Management Sobla komentuje sytuację z koncertu w Ostródzie

fot. mat. pras.

Środowy koncert Sobla w Ostródzie wywołał sporo kontrowersji ze względu na to, że wydarzenie zakończyło się szybciej niż powinno. Relacje osób zgromadzonych pod sceną mówią o 20 minutach występu + kilkunastu przekomarzania się z publicznością, po których artysta miał zejść ze sceny.

To było 100% mnie dzisiaj. Jest mi przykro. (…) Mówię to publicznie, bo nie jest mi wstyd za to. Mam wy***ane w te tiktoki, zaraz będzie, że „Sobel odpi***ala na koncertach”, bo k***a nie mam siły. Ludzie, to co dzieje się u mnie, dzieje się u mnie i nikt tego nie widzi. Chciałem przeprosić moich prawdziwych fanów. Ja naprawdę jestem dla was – komentował ze sceny artysta.

Poprosiliśmy o komentarz management artysty – reprezentującego go Kubę Żądło oraz wytwórnię Def Jam Recordings Poland. W odpowiedzi otrzymaliśmy krótkie oświadczenie, w którym obok przeprosin za skrócenie koncertu znajduje się także informacja o tym, że raper po zejściu ze sceny spędził z fanami dwie godziny. Poniżej znajdziecie komunikat i krótkie wideo dowodzące tego, że artysta po koncercie spotkał się ze słuchaczami.

Na koncercie w Ostródzie zagrano 11 utworów z szesnastu, które wykonywane są na większości naszych wydarzeń. Czas trwania koncertu wyniósł ok. godziny, z czego ponad 40 minut grania. Niestety Szymon tego dnia nie był w najlepszej dyspozycji, ale nie chcieliśmy zawieść mieszkańców Ostródy drugi raz zmieniając datę. Niedługo po zejściu ze sceny Sobel wyszedł do oczekujących go fanów i spędził z nimi niecałe dwie godziny na rozmowach, rozdawaniu autografów, zdjęciach czy też śpiewaniu a capella. Wraz z Szymonem przepraszamy za zaistniałą sytuację – pisze Kuba Żądło.

Polecane

Share This