Mandaryna z synem Xavierem dołączają do #Hot16Challenge2


2020.05.25

opublikował:

Mandaryna z synem Xavierem dołączają do #Hot16Challenge2

fot. kadr z wideo

Marta Wiśniewska aka Mandaryna na czas pandemii musiała zawiesić działalność swojej szkoły tańca. – Od dwunastego marca nie prowadzimy zajęć i nie wiadomo, jak długo będziemy bez pracy. Przez cały rok przygotowywaliśmy się do konkursów tańca, miałam również sędziować podczas turniejów i zajmowałam się organizacją letnich obozów tanecznych, które w tym roku niestety się nie odbędą – mówiła niedawno szefowa Mandaryna Dance Studio.

Temat finansów pojawia się także w jej Hot16. „Jeszcze będzie miło, jeszcze będzie dobrze, czekam na wasz odzew, zbieramy pieniądze / Nie uczę bounce’u, siedzę w domu bez finansów, nie ogarniam tego szajsu, nie jest mi już nice tu / Muszę zmienić życie, własny system, założyć swój home business, żeby się kręciło, żeby lepiej było, chociaż bardzo mnie wku***iło to, co się tu wydarzyło” – komentuje w swoim nagraniu wokalistka.

Sprawdź też: Hot 16 Challenge 2 – Marcin Prokop wchodzi do gry, nawijając o 5G, reptilianach i iluminatach

Mandarynie towarzyszy syn Xavier, którego do wyzwania nominował Michał Wiśniewski. Xavier swoje wersy poświęcił służbie zdrowia i uznaniu dla tych, którzy są na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem.

Polecane


Share This