Måneskin po sukcesie na Eurowizji zmienił management. “Moje serce jest złamane” – pisze była agenta


2021.06.18

opublikował:

Måneskin po sukcesie na Eurowizji zmienił management. “Moje serce jest złamane” – pisze była agenta

Zespół Måneskin z Włoch wygrał tegoroczny konkurs Eurowizji. Utwór „Zitti E Buoni” zdobył serca fanów w całej Europie. Kariera Włochów zaczęła się bardzo dynamicznie rozwijać i jak się pewnie okazało wraz z międzynarodowym sukcesem potrzebny jest także team wspierający zespół, mający międzynarodowe doświadczenie. Damiano David i spółka zdecydowali, że przyszła pora na rozstanie z dotychczasową managerką. Marta Dona była najwyraźniej niepocieszona takim obrotem sprawy.

Byliśmy razem cztery lata. Cztery lata marzeń i zrealizowanych projektów. Zaprowadziłam was tak daleko, a wy zdecydowaliście się kontynuować te przygodę beze mnie. Moje serce jest załamane, ale życzę wam jak najlepiej – napisała była managerka.

Co ciekawe, New York Times zasugerował, że nowym agentem grupy może zostać słynny Simon Cowell, znany polskiej publice głównie z bycia jurorem w kilku amerykańskich i brytyjskich programach typu talent show. Włoska prasa natomiast twierdzi, że rolę nowego managera grupy przejmie Fabrizio Ferraguzzo, pracujący dla włoskiego oddziału Sony Music i programu X-Factor.

Polecane

Share This