Måneskin z niespodziewanym gościem na scenie Open’era

Zobaczcie nagranie z wczorajszego występu grupy.


2024.07.04

opublikował:

Måneskin z niespodziewanym gościem na scenie Open’era

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

Już pierwszy koncert na głównej scenie Open’er Festivalu przyniósł widzom niespodziankę. Okiemu na scenie towarzyszył Taco Hemingway, który – przypomnijmy – w sobotę zagra w tym samym miejscu swój solowy koncert. Raper zastąpił w line-upie Tylę, którą problemy zdrowotne wyłączyły na kilka dni z aktywności festiwalowej (artystka musiała odwołać cztery koncerty, w tym m.in. na Roskilde).

Równie ciekawie było podczas koncertu Måneskin. Włosi udowodnili, że wygrana w Konkursie Piosenki Eurowizji może stać się początkiem wielkiej kariery na skalę światową. Trzy lata po porywającym wykonaniu „Zitti E Buoni” w Rotterdamie grupa ma ponad 23 mln słuchaczy miesięcznie na Spotify i jest obecnie jednym z najpopularniejszych na całym globie rockowych zespołów.

SPRAWDŹ TAKŻE: Wokalista System Of A Down brutalnie przejechał się po Imagine Dragons. Teraz dostał odpowiedź

Na wydanej w ubiegłym roku płycie „RUSH!” Måneskin gościli Toma Morello. Gitarzysta Rage Against The Machine wsparł muzyków w piosence „Gossip”. Wczoraj Morello pojawił się na opener’owej Main Stage, by wykonać ten utwór wspólnie z Włochami. Oczywiście jego gościnny występ był możliwy dzięki temu, że po północy artysta grał własny koncert na Alter Stage, jednak mimo wszystko jego pojawienie się na scenie z Måneskin z pewnością było miłą niespodzianką dla fanów.

Polecane

Share This