Manowar już jutro. Co powinieneś wiedzieć przed koncertem?


2014.05.16

opublikował:

Manowar już jutro. Co powinieneś wiedzieć przed koncertem?

Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno – organizacyjnych związanych z koncertem Manowar w katowickim Spodku.

Otwarcie bram

Otwarcie bram katowickiego Spodka nastąpi w dniu koncertu o godzinie 18:00. Czynne będą bramy nr 2 i nr 3. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

Parkingi przy hali

Parking znajduje się przy Al. Wojciecha Korfantego, parking płatny (15 zł) – jest to teren przy katowickim Spodku. Parking pomieści 300 aut.

 

{Diil}

Dojazd

Spodek zlokalizowany jest w centrum Katowic, przy rondzie im. gen. Jerzego Ziętka, łączącym drogę krajową 79 z Aleją W. Korfantego. Dotrzeć do Spodka jest bardzo łatwo, zarówno samochodem, jak również korzystając z transportu publicznego:

45 min z lotniska Pyrzowice (co 1 godz. kursuje Aiport Bus zatrzymuje się przy Al. Korfantego)

3 min z dworca kolejowego KATOWICE tramwajem nr 11 lub 13 (przystanek na Rondzie)

15 min pieszo z dworca kolejowego i autobusowego.

Zakup biletów w dniu koncertu

Będzie możliwość zakupienia biletów w dniu koncertu, w wyznaczonym punkcie, od godziny 12:00 do momentu rozpoczęcia koncertu.
Bilety są dostępne także w serwisie eBilet.pl.



 

Osoby niepełnosprawne

Dla osób niepełnosprawnych jest przeznaczone wejście – brama nr 2 i nr 3, następnie windą w kierunku górnej antresoli i wejściem nr 22. Osoby te, będą kierowane do wyznaczonych obszarów – sektory czerwone H oraz J.

Gastronomia na koncercie

Podczas koncertu w katowickim Spodku będzie otwarty punkt gastronomiczny, w którym będzie można zakupić ciepłe przekąski, napoje oraz piwo.

Palenie papierosów na koncercie

Palenia papierosów będzie możliwe tylko w wyznaczonym miejscu – na balkonie zewnętrznym przy punkcie gastronomicznym. Poza tym terenem palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

{sklep-cgm}

Czego nie można wnosić na koncert ?

Wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów, oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne

Na terenie imprezy nie można wnosić aparatów fotograficznych z odkręconymi obiektywami. Dopuszczalne jest natomiast korzystanie z aparatów kompaktowych.

Punkty medyczne

Podczas trwania koncertu Manowar będą czynne punkty medyczne. Z lewej strony sceny – patrol medyczny. Główny punkt medyczny będzie ulokowany na antresoli przy wyjściu nr 7. 

Najbliższe bankomaty

PKO Bank Polski S.A., ul. Chorzowska 6,

ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34,

Szatnia

Podczas koncertu będą otwarte szatnie. Szatnia będzie odpłatna 2 zł. Prosimy o nie pozostawianie wartościowych rzeczy w ubraniach. Przekazanie rzeczy do depozytu nie będzie możliwe.



Gadżety


Podczas koncertu będzie przygotowane specjalne stoisko, na którym będzie można zakupić płyty, koszulki, bluzy oraz inne gadżety związane z zespołem Manowar. 

Polecane

Share This