Marc Rebillet z jedynym koncertem w Polsce


2021.09.20

opublikował:

Marc Rebillet z jedynym koncertem w Polsce

Artysta, muzyk, aktor, komik – Marc może być nazywany na wiele sposobów, a on sam opisuje siebie jako “one man show” i podkreśla, że każdy jego występ to jednoosobowa improwizacja, która nigdy nie zdarza się dwa razy.

Marc Rebillet znany również jako “Loop Daddy” to amerykański muzyk elektroniczny i YouTuber, który urodził się i wychował w Dallas w Teksasie, a obecnie mieszka w Nowym Jorku. Znany jest z improwizacji elektronicznych piosenek z komicznymi tekstami. Profesjonalna kariera muzyczna Rebilleta rozpoczęła się w 2016 roku, kiedy zaczął publikować filmy na YouTube i transmisje na żywo, w których improwizował piosenki w swojej sypialni, mieszkaniu i pokojach hotelowych.

Rebillet to niekwestionowany fenomen online. Wiele jego piosenek jest inspirowanych prośbami w czasie rzeczywistym od jego fanów, którzy dzwonią na jego numer telefonu lub komentują podczas transmisji na żywo. Treść transmisji jest bardzo zróżnicowana, od romansów, po bardziej błahe tematy, takie jak przekąski. W marcu 2021 polscy fani artyści będą mieli okazję doświadczyć zjawiska, jakim jest twórczość Marca na własne oczy i uszy.

Data: 21 marca 2022
Drzwi: 19:00
Start: 21:00
Miejsce: Progresja, Warszawa

Bilety dostępne na stronie www.followthestep.com oraz w bileteriach Going., EventimPolska oraz w salonach Empik i MediaMarkt.

Polecane

Share This