Marcin Flint rozmawia z Decksem i Forinem w audycji Radiostacji


2020.10.24

opublikował:

Marcin Flint rozmawia z Decksem i Forinem w audycji Radiostacji

Wywiady w Radiostacji były kiedyś cholernie, ale to cholernie stresujące. Sporo zajęło zanim polubiłem gadanie live. Radia nie cierpię do tej pory – napisał na swoim Facebooku Marcin Flint przy okazji premiery wywiadu z Decksem i Forinem.

Legendy amerykańskiego rapu w kooperacji z polskimi artystami? To może zwiastować tylko jedno – siódmy już Mixtape Dj’a Decksa! Na krążku poznańskiego producenta udzielili się raperzy zza oceanu, którzy uczestniczyli w tworzeniu kultury hip-hop i są jej prekursorami, wśród nich: Luniz, M.O.P., Rass Kass, Onyx, Kool G Rap, The Beatnuts, PMD, Krazy Drayz (Das EFX), Mc Eiht, Mr. Capone-E i Tha Alkaholiks. Na płycie pojawiła się także czołówka polskiej sceny, czyli: O.S.T.R., Killaz Group, Major SPZ, Kasia Tontor, W.S.R.H., JWP, Małach, Rufuz, Polska Wersja, Paluch, Śliwa, Pih, Bonson oraz rozpoczynający swoją drogę rapową: Przemek Ferguson oraz Gun Kara.

Album był produkowany przez dwa lata i składa się na niego dziesięć mocnych utworów. Każdego z obecnych na trackliście gości osobiście zaprosił do współpracy Dj Decks. Jak podkreśla producent – z tymi artystami ma koleżeńskie kontakty.

Wszystkie klipy promujące płytę nakręciła niezawodna ekipa 9 Liter Filmy, a przez panującą pandemię i odwołane loty do USA, w ujęciach kręconych w Stanach Zjednoczonych pomagał Akin Films.

Mastering krążka to zasługa Michała Eproma Baja, a za mix nagrań odpowiedzialni byli Voskovy & Mac Kay dla Dobre Ucho Studio. Oprawę graficzną wydawnictwa „Mixtape 7” wykonało Forin Studio.

Polecane

Share This