Marcin Najman nie zapłacił zawodnikom MMA-VIP? Raper oskarża fightera i zrywa współpracę z jego federacją


2021.08.25

opublikował:

Marcin Najman nie zapłacił zawodnikom MMA-VIP? Raper oskarża fightera i zrywa współpracę z jego federacją

fot. kadr z wideo

Kontrowersje wokół Marcina Najmana i jego MMA-VIP. Psychotrop oskarża fightera o to, że nie dostał pieniędzy w umówionym terminie i zapowiada, że po występie na MMA-VIP 2 więcej nie zobaczymy go w barwach federacji.

Chciałem wam ogłosić, że zakończyłem wszelką współpracę z Najmanem i MMA-VIP. Wyszło oczywiście tak jak każdy się spodziewał. Najman to zwykła bita pała, konfident i złodziej – stwierdził Psychotrop, dodając: – Żałuję, ze naginałem swoje zasady, aby współpracować z tym pajacem. Nie mam zamiaru siedzieć na jednej kanapie z c***em Rafalalem ani innymi wynalazkami jak Żurom. Ta śmieszna federacja to burdel na kółkach i ja popełniłem błąd, przykładając do tego rękę. Żadna sława czy pieniądze nie powinny stać ponad zasadami. Od teraz będę zwalczał tego śmiecia i ujawniał jego przekręty, zachowania i to, co się dzieje w tej pseudo federacji.

Raper twierdzi, że po jego interwencji inni zawodnicy, którzy podobno także nie dostali swojego wynagrodzenia, nagle zaczęli otrzymywać przelewy od MMA-VIP. Co na to Marcin Najman? Szef federacji nazywa Psychotropa „pożytecznym idiotą”, który jest narzędziem w rękach jego konkurentów.

Został zmasakrowany w oktagonie przez Ryśka „Szczenę” w 33 sekundy, a to chyba już o czymś świadczy. Jak widać Rysiek bije bardzo mocno, skoro robi takie spustoszenia w głowie – komentuje Najman. – Te wszystkie kłamstwa i oszczerstwa nie pójdą sobie obok, nie puścimy tego płazem. Dział prawny MMA-VIP już jest w trakcie pisania pozwów – dodaje w nagraniu zatytułowanym „Stop farmazonom” współwłaściciel MMA-VIP.

Polecane

Share This