Marek Piekarczyk w widowisku „Symphonica” w Katowicach


2015.11.25

opublikował:

Marek Piekarczyk w widowisku „Symphonica” w Katowicach

Legenda polskiego rocka, Marek Piekarczyk, będzie gościem specjalnym w dwóch przedstawieniach widowiska „Symphonica”. Obydwa odbędą się w Katowicach, tuż przed walentynkami, 13 lutego 2016 roku. W sieci pojawiła się już zapowiedź wideo tego wydarzenia. Przybywajcie, będzie się działo – mówi w niej Marek Piekarczyk.

W stolicy Górnego Śląska w widowisku multimedialnym „Symphonica” obok Marka Piekarczyka wystąpią również: zwycięzca „The Voice Of Poland” Damian Ukeje, znana z tego show Monika Pilarczyk, śpiewający aktor Karol Śmiałek, sopranistka Sylwia Lorens, zaś orkiestrą dyrygować będzie Mikołaj Blajda. Lorens i Blajda są współzałożycielami Filharmonii Futura, pierwszej prywatnej filharmonii w Polsce, która spektakl przygotowała.

Widowisko „Symphonica” to utwory, między innymi, Metalliki, Nightwish, Apocalyptiki, Deep Purple i AC/DC, w aranżacjach na orkiestrę, doprawione wizualizacjami, efektami świetlnymi i niesamowitym tańcem Agaty Glenc, tytułowej Symphoniki.

Przedstawienia „Symphonica” odbędą się 13 lutego 2016 roku w katowickim MCK. Pierwsze odbędzie się o godz. 16:00, drugie o godz. 19:00.

Polecane

Share This