Margaret chce udostępnić swoje mieszkanie uchodźcom z Ukrainy


2022.02.28

opublikował:

Margaret chce udostępnić swoje mieszkanie uchodźcom z Ukrainy

fot. @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

To, że jako naród stajemy na wysokości zadania w tragicznej dla Ukrainców sytuacji, chyba nikt nie ma wątpliwości. Przekraczający granice uchodźcy, chcący ratować swoje życie, witani są przez Polaków jak bracia. Dobrym sercem wykazują się także celebryci, którzy poza tym, że na swoich social mediach zachęcają do pomocy narodowi napadniętemu przez Putina, to sami udzielają pomocy. Raperzy, tacy jak m.in. Tymek, Barto Kutt i asthma przeznaczają znaczne sumy na pomoc uchodźcom – Bedoes przelewa na konto organizacji wspierającej uchodźców 100 tysięcy złotych, Brodka pędzi na granicę foodtrackiem, żeby gotować dla przemarzniętych i zmęczonych ucieczką ludzi. Teraz do tego grona dołącza Margaret, która oferuje swoje mieszkanie w centrum Warszawy dla 4-osobowej rodziny, która zmuszona była uciec ze swojej ojczyzny.

– Udostępnię swoje mieszkanie dla uchodźców wojennych z Ukrainy. Warszawa, śródmieście. Cztery osoby na luzie się zmieszczą – napisała na swoim Instagramie wokalistka.

– Jednak rodzinka, która miała u nas zostać, znalazła jakieś mieszkanie bliżej innej swojej innej rodziny. Dlatego posprzątaliśmy, wszystko przygotowaliśmy, zmieniliśmy pościele, jest czysto i czekamy na kogoś, kto będzie potrzebował – dodała w kolejnym story Margaret.

Polecane

Share This