Margaret o swojej eurowizyjnej piosence: „Lubię ją i chciałabym pokazać Europie”


2016.03.05

opublikował:

Margaret o swojej eurowizyjnej piosence: „Lubię ją i chciałabym pokazać Europie”

W sobotę poznamy polskiego reprezentanta na tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji. W krajowych eliminacjach zmierzą się Natalia Szroeder z piosenką „Lustra”, Edyta Górniak z utworem „Grateful”, Taraka z „In The Rain”, Aleksandra Gintrowska z „Missing”, Michał Szpak z „Color Of Your Life”, Margaret z „Cool Me Down”, Kasia Moś z piosenką „Addiction”, Dorota Osińska z „Universal” oraz Napoli z piosenką „My Universe”. Zdaniem skupiających się na konkursie zagranicznych serwisach Eurovisionworld.com i ESCBubble.com, największe szanse na zwycięstwo ma Margaret. Eurovisionworld.com upatruje w Polce faworytki do zwycięstwa w całym konkursie. Serwis podkreśla, że „Cool Me Down” napisali specjaliści od eurowizyjnych sukcesów: Viktor Svensson (Cypr 2012) i Linnea Deb (Szwecja 2015).

Kiedy zapytaliśmy Margaret o piosenkę „Cool Me Down”, artystka odpowiedziała: Lubię przy niej wstawać, lubię tańczyć. Lubię ją i chciałabym pokazać Europie. A Eurowizja jest takim miejscem, w którym mogę to zrobić.

Koncert preselekcyjny odbędzie się 5 marca, a otworzy go Monika Kuszyńska, która reprezentowała Polskę w konkursie w ubiegłym roku. Koncert z udziałem kandydatów będzie transmitowany na antenie TVP1 oraz TVP Polonia od godziny 21:25 do 23:00.

Polecane

Share This