Margaret ogłasza nietypową formę naboru do swojej wytwórni


2021.11.12

opublikował:

Margaret ogłasza nietypową formę naboru do swojej wytwórni

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Margaret najpierw stała się niezależną artystką, a potem wspólnie z Kacezetem postanowili pójść dalej i założyć wytwórnię płytową, która ma pomóc zaistnieć innym. Na początku poprzedniego roku label ogłosił nawiązanie współpracy z Wojtkiem Geniuszem, ale po publikacji singla „Pilot” sprawa rozeszła się po kościach i finalnie Wojtek wydał swój album „Daimonion” samodzielnie. Teraz Gaja Hornby Records szykuje się do nowego otwarcia i oprócz dwójki artystów, z którymi już współpracuje, ogłasza także nietypową rekrutację. oraz nawiązanie współpracy z Sony Music.

Kogo szukają Margaret i Kacezet? – Urban music, r&b, urban pop, hip-hop, latino urban – to wszystko mieści się w naszych zainteresowaniach, w naszych duszach – deklaruje artystka. – Mamy ambicję, żeby stworzyć wytwórnię, która będzie blisko artystów. W sensie my jesteśmy blisko z naszymi artystami, ale z drugiej strony staramy się traktować relacje biznesowe bardzo profesjonalnie – dodaje.

Co trzeba zrobić, by znaleźć się w kręgu zainteresowań założycieli Gaja Hornby Records? Wystarczy pobrać aplikację dostępną tutaj, wybrać sobie bit, dograć się do niego i odesłać gotowe nagranie. Powodzenia.

Polecane

Share This