Margaret: „Ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia, niż sama dopuszczałam to w swojej głowie”


2019.12.04

opublikował:

Margaret: „Ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia, niż sama dopuszczałam to w swojej głowie”

fot. mat. pras.

Maragaret aka Gaja Hornby wydała na swoich social mediach oświadczenie dotyczące przerwy w jej planach zawodowych:

„Elko. Tu Gaja. Dziękuje Wam za dotychczasowe wsparcie wyrażane na koncertach i w pozytywnych komentarzach do muzyki z mojej ostatniej płyty. Przyszedł moment kiedy muszę Wam coś opowiedzieć. Mój ostatni album Gaja Hornby jest wyjątkowy także z powodów, o których do tej pory nie mówiłam. To płyta, która zamyka dla mnie pewien okres w życiu, wiąże się to z wieloma zmianami na wielu płaszczyznach. Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie – kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w internecie. Już teraz życzę Wam więc wszystkiego co najlepsze na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową. Obiecuję wrócić jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę. Trzymajcie się ciepło. Wasza Gaja„.

Z wcześniejszego wpisu wynika, że Margaret pożegnała się także ze swoim wieloletnim managementem:

INFORMACJA O ZAKOŃCZENIU WSPÓŁPRACY

Margaret oraz Agencja Artistars niniejszym informują, że od dnia 31 października 2019 r. wszelkie sprawy związane z Margaret, w tym oferty nowych koncertów, inicjatyw lub działań promocyjnych, należy kierować na adres:
margaret@gajahornby.com

Osobą do kontaktu w zakresie dotychczasowych umów oraz zarezerwowanych koncertów do końca roku 2019, pozostaje Agencja Artistars” – czytamy na FB Margaret.

Polecane


Share This