Margaret rozlicza się z przeszłością w singlu „Xanax”


2020.10.24

opublikował:

Margaret rozlicza się z przeszłością w singlu „Xanax”

Maggie Vision”, to tytuł najnowszego albumu Margaret. Płyta ukaże się 27 listopada, ale już wczoraj wystartował  pre-order wersji limitowanej.

W 2019 roku Margaret zniknęła na chwilę z medialnego radaru. Nie brakowało wówczas spekulacji i domysłów co mogło być przyczyną zawieszenia działalności tej popularnej artystki. Najlepszą odpowiedzią na to pytanie jest „Xanax” czyli kolejny utwór promujący nadchodzący album „Maggie Vision”. I być może jest to najbardziej depresyjna historia jaką usłyszycie z ust Maggie. Słodko-gorzka opowieść o rzeczach o których się nie mówi – o depresji, stanach lękowych i tytułowym xanaxie. Nie każdy artysta znajduje w sobie siłę i chęć żeby otwarcie opowiedzieć o tym jak wygląda życie kiedy gasną światła. Maggie się to udało. Tym utworem rozlicza się z przeszłością.

Na płycie znajdą się wszystkie dotychczas wydane single w tym ostatni „Fotel” oraz „Reksiu” na feacie z Otsochodzi i „Roadster” z gościnnym udziałem Kizo. To jednak nie koniec kolaboracji. Ale o tym już niebawem!

Źródło: Sony Music / YouTube

Polecane

Share This