Maria Peszek zadebiutowała w nowym klubowym wcieleniu


2009.12.25

opublikował:

Maria Peszek zadebiutowała w nowym klubowym wcieleniu

Przed świętami w klubie Mono Bar w Warszawie odbyła się wyjątkowo gorąca i ostatnia już w tym roku impreza z cyklu „Hennessy artistry”. W czasie wieczornego eventu miał miejsce nieco inny niż zwykle występ Marii Peszek. Artystka udanie zadebiutowała w nowej, klubowej odsłonie.

W czasie piątkowej imprezy odbył się jedyny w swoim rodzaju jam z udziałem niezwykle oryginalnej wokalistki – Marii Peszek. Specjalnie na ten wieczór przygotowane zostały nowe, klubowe aranżacje doskonale znanych utworów artystki. Jak można się było spodziewać w czasie występu nie mogło zabraknąć nuty improwizacji i szaleństwa. Dobrze znane utwory zostały wykonane w szybszej i jeszcze bardziej energetycznej aranżacji. Zaprezentowany materiał muzyczny, inspirowany klubowym życiem miasta sprawił, że zgromadzona publiczność po każdym utworze reagowała niezwykle żywiołowo i spontanicznie. Goście byli pod wielkim wrażeniem niesamowitych umiejętności wokalnych oraz szalenie oryginalnej stylizacji artystki. Po wspaniałym występie parkiet jeszcze długo tętnił życiem, dzięki rezydentowi klubu Mono Bar – DJ Dudkkowi.

Występ Marii Peszek w ramach cyklu muzycznej platformy komunikacyjnej „Hennessy artistry” był zwiastunem planowanych klubowych koncertów na terenie całej Polski.

Polecane

Share This