Maria Sadowska dziś w Warszawie


2009.06.23

opublikował:

Maria Sadowska dziś w Warszawie

Już dziś o 20:00 w Klubie Loft 44 w Warszawie odbędzie się jedno z najciekawszych wydarzeń muzycznych ostatnich tygodni.

8 czerwca premierę miał album „SPIS TREŚCI” Marii Sadowskiej, a dziś po raz pierwszy usłyszymy premierowy materiał na żywo.

Specjalnie na ten koncert Sadowska przygotowała całe show. Na scenie pojawi się ponad 10-cio osobowy zespół, wokalistka wystąpi w specjalnie zaprojektowanych kreacjach autorstwa dwóch młodych projektantek Barbary Koczur (finalistka „Re-act” Fashion Week Poland Fashion Philosophy i „Jeans design” Krajowa Izba Mody) oraz Eweliny Klimczak (studentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi). Stroje wykonane będą z nietypowych, ekologicznych materiałów.

Na scenie pojawią się również goście. Wśród nich min. Gutek z Indios Bravos, który śpiewa z Marią tytułowy utwór „Spis treści”.

Bilety możecie jeszcze kupić w Empikach i sklepach MediaMarkt.

Na oficjalnym profilu Marii Sadowskiej możecie już zobaczyć trailer promujący najnowszy album Marii Sadowskiej pt „SPIS TREŚCI”. W teledysku usłyszycie mix utworów z płyty oraz zobaczycie kulisy promocyjnej sesji zdjęciowej do „SPISU TREŚCI”.

Zobacz film promujący to wydarzenie:


Polecane

Share This