Mariah Carey, Ariana Grande i Jennifer Hudson łączą siły w świątecznych hicie

Prezentujemy “Mariah Carey’s Magical Christmas Special”


2020.12.04

opublikował:

Mariah Carey, Ariana Grande i Jennifer Hudson łączą siły w świątecznych hicie

Apple TV + i Mariah Carey prezentują premierę świątecznego show “Mariah Carey’s Magical Christmas Special”, który już dziś dostępny będzie wyłącznie w Apple TV +. Wraz z Carey pojawia się zaproszeni przez nią goście: Tiffany Haddish, Billy Eichner, Ariana Grande, Jennifer Hudson, Snoop Dogg, Jermaine Dupri, Misty Copeland i Mykal-Michelle Harris. W programie pojawia się również dzieci Gwiazdy, bliźnięta syn Moroccan oraz córka Monroe.

W obliczu świątecznego kryzysu tylko jedna osoba może uratować sytuację: wspaniała przyjaciółka Świętego Mikołaja, Mariah Carey. Łącząc muzykę, dynamiczny taniec i przełomową animację, niekwestionowana Królowa Świąt wkracza do akcji, aby stworzyć spektakularne Święta, które rozradują cały świat.

Producentami wykonawczymi “Mariah Carey’s Magical Christmas Special” są Carey oraz Ian Stewart, Raj Kapoor i Ashley Edens, z którymi współpracowali Roman Coppola i Caroline Fox.

„Oh Santa!”, singiel i nowy teledysk Mariah z udziałem Ariany Grande i Jennifer Hudson, będą dystrybuowane przez Sony Music i już dziś dostępne są w Apple Music i innych platformach streamingowych. Muzyka z programu z nowymi interpretacjami m.in. świątecznego klasyka „Sleigh Ride” oraz specjalnymi muzycznymi gośćmi już dziś dostępna jest wyłącznie w Apple Music a na innych platformach cyfrowych dostępna będzie od 11 grudnia.

Więcej informacji na www. apple.com

Polecane

Share This