Mariah Carey rozstała się z Roc Nation po spektakularnej kłótni z JAYEM-Z


2021.06.07

opublikował:

Mariah Carey rozstała się z Roc Nation po spektakularnej kłótni z JAYEM-Z

foto: mat. pras.

Wygląda na to, że po czterech latach współpraca Mariah Carey i Roc Nation dobiegła końca. Artystka związała się z firmą JAYA-Z po tym, jak zwolniła swoją wieloletnią managerkę Stellę Bulochnikov, ale nie zagrzała długo miejsca w gronie podopiecznych Hovy. Wszystko przez zakończone spektakularną – jak nazywa ją The Sun – kłótnią z raperem podczas niedawnego spotkania biznesowego.

Mariah i JAY mieli bardzo burzliwe spotkanie, które nie zakończyło się dobrze. Dała jasno do zrozumienia, że nie chce mieć z nim więcej nic wspólnego i zakończyła współpracę z Roc Nation. Oficjalnie wydarzy się to w ciągu kilku najbliższych tygodni. Szkoda, bo przez ostatnich kilka lat wykonali wspólnie kawał dobrej roboty. To spotkanie zakończyło się jednak najgorzej jak mogło – donosi informator The Sun.

Sprawdź także: Jessie Ware z idealnym hitem na lato

Roc Nation to firma zapewniająca kompleksową obsługę managerską swoim klientom. Przedsiębiorstwo współpracuje m.in. z Christiną Aguilerą, Rihanną, J. Cole’em, Alicią Keys, DJ-em Khaledem, Fat Joe, Meek Millem, Lil Uzi Vertem, Meghan Thee Stallion, Miguelem czy Jadenem. Firma nie czekała na formalne zakończenie współpracy z Carey i już teraz usunęła ją ze swojej strony internetowej, gdzie wokalistka figurowała w gronie reprezentowanych przez Roc Nation artystów.

Polecane

Share This