Mariah Carey spisuje swoje wspomnienia. „The Meaning of Mariah Carey” jeszcze w tym roku


2020.07.12

opublikował:

Mariah Carey spisuje swoje wspomnienia. „The Meaning of Mariah Carey” jeszcze w tym roku

To będzie prawdziwa rewelacja dla wszystkich fanów Mariah Carey. Gwiazda właśnie poinformowała, że ciężko pracuje nad swoimi wspomnieniami, które ukażą się w formie książki. Publikacja zatytułowana „The Meaning of Mariah Carey” trafi na sklepowe półki już 29 września tego roku. O swoich planach wokalistka poinformowała w social mediach. Jak przyznała, bardzo długo nosiła w sobie pomysł napisania własnego życiorysu, aż w końcu zdecydowała się na ten krok.

Chcę podzielić się z fanami prawdziwymi historiami i momentami z mojego życia. Czytelnicy poznają moje wzloty, upadki, porażki, triumfy, traumy, upadki, zwycięstwa i marzenia, które sprawiły, że dziś jestem tym kim jestem – powiedziała Mariah Carey – Spisywanie moich przeżyć było czymś niesamowitym, a zarazem strasznie upokarzającym i oczyszczającym – dodała.

„The Meaning of Mariah Carey” zostanie wydane przez Andy Cohen Books. Carey osobiście przygotuje także audiobook, który będzie dostępny na Audible. Publikacja będzie opowiadać losy wokalistki od czasów „małej, wystraszonej dziewczynki” do triumfującej kobiety. Wspomnienia Carey spisane zostaną przy pomocy dziennikarza Michaela Angela Davis’a.

SPRAWDŹ TAKŻE: Sokół ujawnia kogo poprze w II turze wyborów prezydenckich

Polecane


Share This