Marika zaprasza do Stodoły


2013.10.08

opublikował:

Marika zaprasza do Stodoły

Niewielu jest artystów tak wszechstronnych jak Marika. W ciągu ostatnich 12 miesięcy wokalistka zajmowała się prowadzeniem „The Voice of Poland” w TVP, udzieliła setek wywiadów, gościła na okładkach gazet, została twarzą TVP Rozrywka oraz wzięła udział w niezliczonej ilości konferencji, spotkań i pokazów. Mimo tego całego zamieszania, z którym przyszło jej się zmierzyć, nigdy nie zapomniała, że to co naprawdę kocha, to muzyka.

Obserwując Marikę ciężko uwierzyć, że w tak napiętym harmonogramie znalazła czas na nagranie dwóch doskonałych, choć zupełnie odmiennych albumów. Pierwszy z nich, „Momenty”, tryska energią, podczas gdy kolejny – „Chilli Zet Live Session” – koi spokojnymi akustycznymi brzmieniami. Podczas koncertu supportującego Major Lazer w maju 2013, Marika wykonała specjalnie przygotowany set elektroniczny na perkusję i dwóch klawiszowców. Wtedy właśnie narodził się pomysł koncertu Marika w Trzech Odsłonach.

Jak mówi menedżer artystki Piotr Maślanka: Chodzi o ukazanie wszechstronności muzycznej Mariki, jak i muzyków, którzy z nią pracują od lat. W ramach jednego koncertu w warszawskiej Stodole, Marika pokaże się w trzech odsłonach. W spokojnej i eleganckiej aranżacji akustycznej, nawiązującej do ostatniej płyty, w regularnym energetycznym i tanecznym secie ze Spokoarmią oraz w wersji elektronicznej. Wszystko to jednego wieczoru.

Marika na żywo w Trzech Odsłonach już 29 listopada w klubie Stodoła.

 

Miejsca stojące: 35 pln w przedsprzedaży oraz 42 pln w dniu koncertu

Miejsca na balkonie: 55 pln w przedsprzedaży oraz 62 pln w dniu koncertu

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl.

Tagi


Polecane

Share This