Marilyn Manson upił i zgwałcił Evan Rachel podczas nagrywania klipu?


2022.01.25

opublikował:

Marilyn Manson upił i zgwałcił Evan Rachel podczas nagrywania klipu?

23 stycznia na Sundance Film Festival odbyła się premiera filmu dokumentalnego „Phoenix Rising”, który koncentruje się na życiu i karierze Evan Rachel Wood, aktorki, która przez kilka lat była z związku z Marilynem Mansonem.

Wood twierdzi, że w teledysku do utworu „Heart-Shaped Glasses (When The Heart Guides The Hand)”, w którym zagrała u boku ówczesnego męża, została zgwałconą przed kamerą.

– Zanim zaczęliśmy kręcić, omawialiśmy symulowaną scenę seksu, ale kiedy kamery zaczęły się pracować, zaczął mnie penetrować naprawdę. Nigdy się na to nie zgodziłam. Na planie panował kompletny chaos, a ja nie czułam się bezpieczna. Nikt się mną nie opiekował. Kręcenie tego klipu było naprawdę traumatycznym przeżyciem. Nie wiedziałam jak się bronić ani jak odmawiać, ponieważ byłam nauczona, ​​by nigdy nie odpowiadać – by po prostu przetrwać. Czułam się obrzydliwie, jakbym zrobiła coś haniebnego. Zostałam odurzona alkoholem i zmuszona do aktu seksualnego, który został sfilmowany i wykorzystany komercyjnie. To wtedy Manson popełnił przeciwko mnie pierwsze przestępstwo i zasadniczo zostałam zgwałcona przed kamerą – mówi w filmie aktorka.

W oświadczeniu dla serwisu NME adwokat Mansona, Howarda Kinga, powiedział:

Ze wszystkich fałszywych zeznań, które Evan Rachel Wood złożyła na temat Briana Warnera, to to o tworzeniu teledysku „Heart-Shaped Glasses” 15 lat temu jest najbardziej bezczelny i najłatwiejszym do obalenia, bo na planie przebywało wielu świadków. Evan była w pełni zaangażowana w tworzenie obrazu, zarówno na planie jak i przed nim. Miała także wpływ na montaż i postprodukcję teledysku. Nakręcenie symulowanej sceny seksu zajęło kilka godzin. Brian nie uprawiał seksu z panią Evan na tym planie, i ona wie, że to prawda.

Polecane

Share This