MaRina Feat Meggie: „Raperzy pytają o zwroty a nie nagie zdjęcia, leci przelew ze Spotify nie kur*a only fans”


2021.11.15

opublikował:

MaRina Feat Meggie: „Raperzy pytają o zwroty a nie nagie zdjęcia, leci przelew ze Spotify nie kur*a only fans”

Foto: K. Sadowski/ D. Cebula

Wytwórnia MaRina Music przedstawiła najnowszy, imprezowy singiel i teledysk MaRina ft. Meggie – „Lip Gloss”, po raz pierwszy we współpracy z młodą przedstawicielką polsko-niemieckiej sceny hip-hopowej – Meggie.

„Lip Gloss” jest pierwszym utworem zapowiadającym czwarty album MaRiny. Ostatnie teledyski MaRiny („News” z Kabe, „Nigdy Więcej” z Young Igi, „Skandal (Odbijam)” ze Smolastym i „Nie Prowokuj” zebrały w sumie ponad 22 miliony wyświetleń na YouTube. Dodatkowy milion odsłuchań na YouTube wygenerowały pozostałe utwory z płyty „Warstwy” wydanej ponad 10 miesięcy temu z udziałem gościnnym Mr. Polska czy Gverillii. 26 maja 2021 roku Zarząd ZPAV przyznał wyróżnienie Złotej Płyty dla singla: MaRina ft. Kabe – „News” oraz wyróżnienie Platynowej Płyty dla singla: MaRina ft. Young Igi – „Nigdy Więcej”.

„Lip Gloss” ukazuje MaRinę w nowej odsłonie, która jednak gładko komponuje się z dotychczasową twórczością artystki. W teledysku występują m.in. Maffashion i Rozalia Roszczyk.

– Moją główną ideą było stworzenie imprezowego numeru z silną kobiecą energią; miał się świetnie sprawdzić w klubie, na domówce czy beforze. W „Lip Gloss” najważniejsze są smaczki, które wyróżnia nie tylko sam tekst, ale i teledysk ze świecącą się na różowo wieżą Eiffla w tle. Różnego rodzaju nawiązania, a także wiele gier językowych, które są swego rodzaju puszczeniem oczka w stronę odbiorcy. Nisko osadzony tłusty bit w połączeniu z moim lekko cukierkowym wykonem zostaje doprawiony ostrzejsza w barwie jak i w wyrazie Meggie, która w „Lip Gloss” debiutuje na Polskiej scenie rapowej. W numerze daję do zrozumienia młodszej publice kto tu jest OG:-) Jednocześnie mam nadzieję, że kawałek doda moim słuchaczkom pewności siebie i odwagi do tego, by być sobą – w każdym wieku bez względu na to, czy jesteście żonami czy mamami. Pamiętajcie, żeby nigdy nie spełniać oczekiwań, które inni wam stawiają, jeśli nie pokrywają się z waszą wizją siebie – mówi MaRina na temat nowego numeru.

– W utworze zostały połączone dwa różniące się od siebie style muzyczne, które idealnie ze sobą współgrają. Wbudowane w tekście niemieckie wstawki nadają zwrotce urozmaicenia. W utworze nie brakuje również kontrowersyjnych punchline’ów. Kawałek zachowując luźny klimat, zdecydowanie ma swój własny charakter. W piosence dominuje pewność siebie jak i zdrowy dystans. Utwór sam w sobie jest dla mnie wielkim wyróżnieniem – dodała Meggie.

Piosenka powstała we współpracy z producentem Janem Szareckim (ERR BITS). Za mix, mastering, koprodukcję odpowiada Marek Walaszek (Addicted to music studio).

Polecane

Share This