Marina Łuczenko wystąpi na Viva Comet 2010


2010.02.25

opublikował:

Marina Łuczenko wystąpi na Viva Comet 2010

Marina, która zadebiutowała niedawno jako piosenkarka utworem „Glam Pop”, wykona piosenkę podczas gali Viva Comet 2010. Wystąpi obok takich artystów, jak Doda, Afromental, Mezo, Mrozu, Gosia Andrzejewicz, Sasha Strunin, Ania Wyszkoni, Ewa Farna, Monopol oraz Sokół i Pono.

Podczas ceremonii zabrzmi specjalna oprawa muzyczna, inspirowana twórczością Chopina, przygotowana przez duet DJski Kalwi i Remi.

Jednym z najjaśniejszych punktów wieczoru będzie wspólny występ 12 gwiazd – w tym Dody, Piotra Kupichy, Ewy Farny, Stachursky`ego, Kasi Cerekwickiej, Libera, Donia, Sashy Strunin i innych, którzy po raz pierwszy na żywo wykonają utwór „Muzyki Moc”, skomponowanej przez Marka Kościkiewicza na 10-lecie Viva Polska.

Ponadto, na gali pojawi się cała plejada polskich wykonawców, którzy otrzymali nominacje w 10 kategoriach. O statuetki powalczą m.in. Paulla, Afromental, Agnieszka Chylińska, Doda, Mezo, Mrozu, Ewa Farna, Ania Wyszkoni czy Candy Girl. W tym roku po raz pierwszy zostaną wręczone nagrody w dwóch nowych kategoriach – „Artysta 10-lecia” oraz „Przebój 10-lecia”.  Za pośrednictwem strony internetowej www.comety.viva-tv.pl, widzowie oddali aż 100 000 głosów na swoich ulubionych wykonawców i najbardziej cenione utwory.

Przygotowania do Viva Comet 2010 będzie można śledzić w czterech wejściach na żywo w Viva Polska – o godz. 16:00, 18:00, 19:00 i 19:30. Relacja z czerwonego dywanu zostanie pokazana na profilu Viva Polska na Facebooku (www.facebook.com/vivapolska) o g. 18:00. Dodatkowo, na stronie Blip.pl (http://vivacomet2010.blip.pl) oraz www.comety.viva-tv.pl zamieszczane będą na bieżąco najświeższe plotki i informacje na temat obecnych na gali artystów i relacje z ich występów.

Polecane

Share This