MaRina zaprezentowała nowy teledysk


2017.09.29

opublikował:

MaRina zaprezentowała nowy teledysk

foto: mat. pras.

„Takin’ Ya Rock Out” to drugi singiel zapowiadający kolejny album studyjny MaRiny, zatytułowany “On My Way”. Teledysk został stworzony dzięki współpracy z ekipą Triple Jointed. – Poszukiwaliśmy na Youtube niekonwencjonalnych tancerzy, zajawkowiczów z ulicznym vibem. Trafiliśmy na ekipę Triple Jointed i mimo iż jest to ich pierwszy klip, cieszę się z podjętego ryzyka – genialnie oddali miejski charakter tego kawałka. Wciąż mam ciary, jak widzę co wyprawiają ze swoimi ciałami. Musicie to zobaczyć – komentuje MaRina.

Teledysk nakręcony został w Kaliforni, USA, we wrześniu 2017 roku. Singiel ukazał się 21 września 2017 roku w serwisie TIDAL, teraz trafia także na YouTube wraz z klipem.

Po kilkuletniej przerwie związanej m.in. z problemami zdrowotnymi, MaRina na dobre wraca na rynek muzyczny. Po zakończeniu trasy promującej pierwszy album MaRiny, artystka została zmuszona zawiesić swoją karierę muzyczną – zdiagnozowano u niej polipa na strunach głosowych. W trakcie terapii i konsultacji lekarskich okazało się, że niezbędna jest operacja.

MaRina wyjechała do Stanów Zjednoczonych, aby spotkać się z doktorem Stevenem Zeitelsem, tym samym, który zajmował się podobnymi kwestiami u Adele, Sama Smitha, Stevena Taylera i wielu innych wokalistów. Po zabiegu i długiej terapii, MaRina odzyskała głos i rozpoczęła pracę nad nowymi piosenkami. Jako pierwsza powstała “On My Way”, odnosząca się do przeciwieństw losu, z jakimi artystka musiała zmagać się w świecie show-biznesu, nawiązująca również do walki ze zdrowiem, jaką musiała przejść. MaRina stworzyła kilka utworów z producentem Petem Boxstą z Wielkiej Brytanii (nagrywał z Jessie J, Sugababes, Alexandra Burke, Natalia Kills) oraz z Arrowem Benjaminem, który chwilę potem wydał hit “Runnin’ (Lose It All)” z Naughty Boyem i Beyonce.  Artystka stworzyła również teledysk “On My Way”, a o reżyserię poprosiła Sashę Samsonovą, która pracowała m.in. z Kylie Jenner, Johnem Legendem, Fifth Harmony. Obecnie, MaRina pracuje nad kolejnymi piosenkami, które mają trafić na krążek „On My Way”.

 

 

 

Polecane

Share This