Mark Wahlberg: Próbowałem ostrzec Post Malone’a


2020.03.04

opublikował:

Mark Wahlberg: Próbowałem ostrzec Post Malone’a

Kilka dni temu Post Malone ujawnił w wywiadzie dlaczego zrobił sobie tatuaże na twarzy. Do sprawy odniósł się aktor Mark Wahlberg, który zagrał z Post Malone’m w filmie „Spenser Confidential” (premiera 6 marca). Aktor był gościem „The Late Late Show with James Corden” i prowadzący zapytał go o jego tatuaże, które usunął jakiś czas temu.

Miałem osiem lub dziewięć i były wszędzie. Na szyi, na brzuchu, rękach, plecach, nodze. Usunąłem wszystkie laserem – powiedział Mark Wahlberg.

Na pytanie dlaczego postanowił je usunąć, stwierdził, że po prostu dorósł. Corden zapytał aktora czy kiedykolwiek rozmawiał o usuwaniu tatuaży z raperem.

Tak, rozmawiałem, ale jak wiesz zrobił sobie kolejny na twarzy – odpowiedział – To nie jest tak jak z piciem piwa. Siądziesz, wypijesz kilka, zaśniesz, a rano się obudzisz i wszystko będzie jak wcześniej. Usunięcie tatuaży zajęło mi pięć lat i strasznie bolało. Przez kilka lat raz w miesiącu chodziłem na zabiegi i ból był nie do zniesienia. Powiedziałem Post’owi, że będzie zabawne jak zacznie je usuwać – dodał.

Prowadzący show chciał koniecznie wiedzieć co Post Malone odpowiedział na słowa Wahlberga.

Mówi to samo co każdy dzieciak, który zrobi sobie tatuaże. „O nie, nie, nie usunę ich, każdy ma znaczenie, będą ze mną na zawsze”, a potem, kiedy przekroczysz 40-tkę, dotrze do Ciebie, że coś musisz z tym zrobić – ujawnił Mark Wahlberg.

Polecane

Share This