Marka odzieżowa Rihanny zamknięta po zaledwie dwóch latach


2021.02.11

opublikował:

Marka odzieżowa Rihanny zamknięta po zaledwie dwóch latach

Marka odzieżowa Fenty, stworzona przez Rihannę i grupę dóbr luksusowych LVMH została zamknięta po dwóch latch od jej stworzenia. Nadal działała będzie linia kosmetyczna Fenty Beauty i Fenty Skin oraz linia bielizny Savage X Fenty. W oświadczeniu wydanym przez LVMH czytamy, że odzież Fenty została zawieszona w oczekiwaniu na lepszy klimat finansowy. Analitycy BBC natomiast twierdzą, że ceny ubrań linii Fenty były po prostu za drogie dla fanów Rihanny.

Przypomnijmy, że Rihanna przeszła do historii jako pierwsza czarnoskóra kobieta, która otworzyła własny dom mody pod marką LVMH. LVMH jest właścicielem takich brandów jak m.in. Louis Vuitton, Dom Pérignon, Hennessy, Christian Dior czy TAG Heuer.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez FEИTY (@fenty)

Rihanna sprząta po Trumpie?

Wokalistka świętuje inaugurację Bidena zdjęciem, na którym wyrzuca śmieciPodobnie jak wiele gwiazd show-biznesu, także i Rihanna świętowała w mijającym tygodniu zmianę na stanowisku prezydenta USA. Wokalistka uczciła inaugurację Joe Bidena i Kamali Harris w nietypowy sposób – publikacją zdjęcia, na którym wyrzuca śmieci. Rihanna pozuje nie tylko z dwoma workami pełnymi odpadów, ale także eksponując t-shirt z napisem „skończyć z rasizmem za pomocą wszystkich dostępnych środków”.

Ja tylko chciałam pomóc – napisała Rihanna, dołączając do wpisu hashtag #zrobiliśmytoJoe.

Sprawdź także: Halsey odwołuje trasę. Kiepski prognostyk dla branży na 2021

Polecane


Share This