Marshmello i Halsey w oficjalnym klipie do „Be Kind”


2020.07.01

opublikował:

Marshmello i Halsey w oficjalnym klipie do „Be Kind”

fot. Peter Donaghy

Marshmello oraz Halsey prezentują oficjalny teledysk do wspólnego singla „Be Kind”. Za reżyserię odpowiada Hannah Lux Davis, która stworzyła też klipy do „Nightmare” i „Alone” Halsey. Wokalistka opanowała całą choreografię do wideo przez Facetime.

„Be Kind” to hit na wszystkich frontach: w radiach, serwisach cyfrowych czy na Shazamie. Od czasu premiery zgromadził ponad 175 mln streamów. Kawałek doczekał się oficjalnych remiksów autorstwa Jacquesa Lu Conta oraz Surf Mesa (autora wielkiego przeboju „ily (i love you baby)” z gościnnym udziałem Emilee).

Marshmello w 2019 zdobył sześciokrotną platynę za „Happier” z Bastille oraz czterokrotną platynę za „Silence” z Khalidem. Halsey rozpoczęła 2020 premierą albumu „Manic” – krążek zadebiutował na szczycie Billboard’s Top Current Albums i ma już status platyny w wielu krajach, w tym w USA. Na płycie znalazł się m.in. wielki hit „Without Me” – siedmiokrotna platyna w USA i tytuł najpopularniejszego radiowego kawałka w Stanach w 2019, jak również najdłużej goszczący w Top 10 singiel wokalistki wydany w XXI wieku w zestawieniu Billboard Hot 100.

Polecane

Share This