Marta Gałuszewska prezentuje „Jeden dzień”


2018.08.29

opublikował:

Marta Gałuszewska prezentuje „Jeden dzień”

foto: mat. pras.

Zwyciężczyni „The Voice of Poland” nie zwalnia tempa. Artystka zaprezentowała najnowszy singiel Marty Gałuszewskiej zatytułowany „Jeden dzień”. Do utworu powstał również neonowy teledysk.

Po sukcesie debiutanckiego singla „Nie mów mi nie”, artystka wydała remiks utworu z raperem Malikiem Montaną, nagrała piosenkę do animacji „Książę Czaruś”, a także wzięła udział w międzynarodowej współpracy z duetem producenckim Kush Kush przy piosence „Sweet & Bitter”.

Jeden dzień” opowiada o relacji, która się zakończyła, ale z którą chcę się pożegnać właśnie spędzając ten jeden ostatni dzień razem, w imię tego, co było dobre i piękne. To trochę jak zakończenie lata i wakacji, kiedy marzy nam się ten jeden idealny dzień zanim wrócimy do swoich obowiązków. Moje lato było mega intensywne – koncerty, festiwale, praca w studio, cudni ludzie. No i przede wszystkim premiera singla i klipu! Nie mogłam się doczekać, żeby się nim podzielić. Przeżyjmy jeszcze jedno takie lato! A do tego czasu… jeszcze jeden wspólny dzień – mówi o nowym utworze Marta.

 

Polecane

Share This