Mary J.Blige: „To był wspaniały czas”


2013.12.28

opublikował:

Mary J.Blige: „To był wspaniały czas”

Ostatnie pięć miesięcy to był dla mnie fantastyczny czas, a to wszystko dzięki Davidowi Fosterowi. Jestem szczęściarą, że miałam szansę stworzyć ten album właśnie z nim. David współpracował z wieloma bardzo utalentowanymi osobami, dlatego cieszę się, że i mnie się to udało. Jestem dumna z tego, co stworzyliśmy, wierzę, że moi fani pokochają ten album tak, jak ja go kocham – mówi o producencie Davidzie Fosterze i swojej nowej płycie Mary J. Blige. „A Mary Christmas” to pierwszy świąteczny album w karierze wielokrotnej laureatki Grammy.

Na „A Mary Christmas” znajdziemy ciekawe interpretacje klasycznych melodii bożonarodzeniowych, m.in. „Have Yourself A Merry Little Christmas” czy „The Christmas Song”. Blige towarzyszy na tej płycie wielu pierwszoligowych muzyków, poczynając od Barbry Straisand, z którą wykonuje duet „When You Wish Upon A Star”, przez Jessie J w utworze „Do You Hear What I Hear?”, The Clark Sisters – w „The First Noel” po Marka Anthony’ego („Noche de Paz”).

David Foster w następujący sposób wypowiada się o artystce: Jest wiele rzeczy, które mógłbym powiedzieć o Mary, ale najważniejsze jest chyba to, że dla niej nie istnieją żadne ograniczenia artystyczne, żadne schematy, poza które nie można by wyjść. Ona nie myśli o sobie przez pryzmat tego, czy jest biała, czy czarna, żółta czy czerwona, czy jest kobietą czy mężczyzną. Zawsze postrzega siebie tylko i wyłącznie jako artystkę i rzeczywiście nią jest.Polecane

Share This