Mata do Sentino: „O co ci chodzi, Sebastian”?


2021.10.04

opublikował:

Mata do Sentino: „O co ci chodzi, Sebastian”?

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

W piątek do sklepów trafił nowy album Maty zatytułowany „Młody Matczak”. Wśród gości zaproszonych na krążek przez reprezentanta SBM Labelu znaleźli się White 2115, Quebonafide, Malik Montana, Popek, Taco Hemingway i Gombao33. Wiemy, że zaproszenie dostał także Paluch, ale finalnie nie dograł się do utworu „?”.

Słyszałem ten numer już jakiś czas temu, bo miałem w nim być, ale niestety nie za bardzo wiedziałem, jak ugryźć temat – przyznał w ubiegłym tygodniu artysta.

W trakcie instagramowego live’a Sentino padło pytanie, czy usłyszymy go na „Młodym Matczaku”. Raper w odpowiedzi stwierdził:

Nie będę na płycie Maty, odkąd usłyszałem, że Maty ojciec jest prawnikiem i pisze jakieś książki na temat wychowania rapera.

Część słuchaczy odebrała to jako informację o tym, że Sentino dostał zaproszenie, ale go nie przyjął. Podczas sobotniego koncertu w Warszawie Mata rozwiał wszelkie wątpliwości, mówiąc ze sceny:

W tym miejscu mógłby być numer z Sentino, ale nie ma go, bo nawet nie zaprosiłem go na płytę, więc o co ci chodzi, Sebastian?

Polecane

Share This