Mata: „Gdyby nie pomoc psychologiczna i psychiatryczna dla dzieci i młodzieży to najprawdopodobniej żadna moja płyta by nie powstała”


2021.12.17

opublikował:

Mata: „Gdyby nie pomoc psychologiczna i psychiatryczna dla dzieci i młodzieży to najprawdopodobniej żadna moja płyta by nie powstała”

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Wydany na początku października „Młody Matczak”, drugi krążek Maty, ma już status poczwórnej platyny. Biorąc pod uwagę fakt, że płyta będzie z pewnością częstym prezentem choinkowym, niewykluczone, że jeszcze w tym roku uda jej się przekroczyć próg 150 tysięcy sprzedanych egzemplarzy, co pozwoli na przyznanie diamentowego wyróżnienia. Póki co raper ma poczwórną platynę i właśnie się z nią rozstaje, przekazując przedmiot na aukcję charytatywną.

Dziś o godz. 16:00 na antenie radia 357 rozpocznie się licytacja mojej poczwórnej platyny za Młodego Matczaka. Całość pieniędzy z aukcji zostanie przekazana na pomoc psychologiczną i psychiatryczną dla dzieci i młodzieży, więc zachęcam, żeby dzwonić na +48 510 357 357 i licytować. Jest to dla mnie ważny temat, ponieważ gdyby nie pomoc psychologiczna i psychiatryczna dla dzieci i młodzieży, to najprawdopodobniej ani żadna inna moja płyta by nie powstała. Z tego miejsca chciałbym pozdrowić moją terapeutkę oraz polecić wam terapię ogólnie, bo czasem może pomóc.

PS. Zostawiam też drugi numer – + 22 484 88 04. To telefon zaufania dla młodych, więc jeśli czujesz, że jest ci potrzebne wsparcie, to zadzwoń – informuje raper, zachęcając do udziału w licytacji.

Polecane

Share This