Mata i Young Leosia za kulisami klipu do „Kiss cam”

Nowy teledysk Maty jest obecnie najpopularniejszym materiałem wideo w Polsce.


2021.06.22

opublikował:

Mata i Young Leosia za kulisami klipu do „Kiss cam”

fot. mat. pras.

Niespełna 32 godziny po premierze klip do nowego singla Maty ma już ponad 2,3 mln wyświetleń na YouTube. Oczywiście nie jest to wynik na miarę wyczynów Ekipy, niemniej mało który polski artysta jest w stanie wykręcić taki wynik. „Kiss cam (podryw roku)” otwiera naturalnie youtube’ową kartę „Na czasie” i nie zanosi się, by szybko miał opuścić pierwsze miejsce.

Wideo Maty kolejny raz imponuje rozmachem i pomysłowością. Tym ciekawsza zdaje się być w takiej sytuacji możliwość zajrzenia za kulisy realizacji. W klipie obok reprezentanta SBM Labelu możemy zobaczyć m.in. Michała Milowicza i Young Leosię. Artystkę możemy zobaczyć także na zdjęciach z planu, które pojawiły się na instagramowym profilu Maty.

Sprawdź także: Wygląda na to, że koncert w Warszawie nie będzie jedynym tegorocznym występem Maty w Polsce

„Kiss cam (podryw roku)” to drugi po „Patoreakcji” singiel zapowiadający nowy album Maty. „Młody Matczak” ukaże się 21 września. Wczoraj o 15:00 ruszył preorder albumu, a już sześć godzin później SBM Label poinformowało o sprzedaniu ponad 15 tysięcy egzemplarzy, co daje Macie złotą płytę. W najbliższych dniach spodziewamy się ogłoszenia platyny.

2 października na warszawskim Bemowie odbędzie się jedyny w tym roku polski koncert promujący „Młodego Matczaka”. W sprzedaży pozostała ostatnia pula biletów na to wydarzenie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MATA (@33mata)

Polecane

Share This