Mata na prezydenta? Popek nie ma wątpliwości


2021.08.26

opublikował:

Mata na prezydenta? Popek nie ma wątpliwości

fot. Instagram

Mata kroczy od sukcesu do sukcesu. Podczas niedawnej gali Fryderyków odebrał dwie statuetki pryznane za Fonograficzny debiut roku oraz Album roku w kategorii hip-hop. Jego pierwszy krążek „100 dni do matury” ma już status poczwórnie platynowej płyty, szykowany na drugą połowę września „Młody Matczak” na ponad miesiąc przed premierą pokrył się platyną.

Wiele wskazuje na to, że Mata będzie pierwszym polskim artystą, który przekroczy 2 mln słuchaczy miesięcznie na Spotify. Na dziś brakuje mu do tego wyniku zaledwie 75 tysięcy użytkowników, więc prawdopodobnie uda się „dobić” do magicznej bariery przed planowanym na 2 października koncertem artysty na Lotnisku Bemowo.

Mata to teraźniejszość i przyszłość polskiego rapu i zdecydowanie jeden z najpopularniejszych obecnie artystów w Polsce. Zdaniem Popka w przyszłości jego kariera może wyjść także poza muzyczny świat. Raper podzielił się z fanami zdjęciem z reprezentantem SBM Labelu. – Prawdziwi raperzy nagrywają rap w piwnicy – skomentował, publikując fotkę na Instagramie. Na Facebooku treść posta jest inna. – Z przyszłym prezydentem – przekonuje autor „Króla Albanii.

Polecane

Share This