Mata wrzucił drop limitowanej kolekcji – koszulki za 222 zł i bluzy za 555

Wszystkiego oczywiście po 33 sztuki.


2023.03.21

opublikował:

Mata wrzucił drop limitowanej kolekcji – koszulki za 222 zł i bluzy za 555

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Zgodnie z zapowiedzią dziś o 15.33 (lub 3.33 PM, jak kto woli) na cbw.pl ruszyła przedsprzedaż pierwszego dropu limitowanej kolekcji odzieży powiązanej z mixtapem „Cold Boy Winter”. Do sprzedaży trafiło kilkadziesiąt wzorów koszulek i bluz przygotowanych wspólnie z Joanną Wójcikiewicz aka SAJKOdelux. – To wzory, które w zimę zrobiliśmy z chłopakami i SAJKO u mnie w mieszkaniu. Modelkami są nasze dziewczyny, muzy i koleżanki – informował Mata.

Każdy wzór jest limitowany do 33 sztuk, więc teoretycznie ubrania powinny się wyprzedać na pniu. Tak się jednak nie stało, ponieważ ceny zdecydowanie ostudziły zapędy fanów. Za koszulkę trzeba zapłacić 222 złote, za bluzę 555.

Ceny będą wysokie, bo nie jest to merch masowej jakości, tylko limitowane wydanie przygotowane przez nas osobiście. Polecam potraktować to jako inwestycję lub zaoszczędzić pieniądze na następny, bo wtedy na rzeczach będziemy umieszczać nasze zdjęcia przerobione przez was lub wasze zdjęcia przerobione przez nas. A cenę ustalimy razem, bo też będziecie mieć z tego procent – zapowiedział artysta.

„Cold Boy Winter Mixtape” ma się ukazać 1 kwietnia. Kolekcję znajdziecie tutaj.

Tagi


Polecane

Share This