Mata wyprzedał kolejne 10 tysięcy limitowanego nakładu nowej płyty

Czas, w którym fani kupili ostatnie 10 tysięcy krążków robi wrażenie


2021.09.19

opublikował:

Mata wyprzedał kolejne 10 tysięcy limitowanego nakładu nowej płyty

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

– Cały nakład wersji deluxe „Młodego Matczaka” został wyprzedany! Zaledwie trzy dni temu wystartował licznik, który informował o dostępności ostatnich 10 000 sztuk rozszerzonej edycji preorderu, a już dzisiaj możemy ogłosić, że odliczanie dobiegło końca. Dziękujemy! Od teraz w sprzedaży na SBM Store znajdziecie standardową wersję albumu. Premiera drugiego solowego krążka Maty odbędzie się 1 października, a bilety na premierowy koncert znajdziecie na oficjalnej stronie Maty – czytamy na oficjalnym profilu SBM Label.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SBM Label / SB Maffija (@sbm_label)

Zapowiadana pierwotnie na 21 września druga płyta Maty zaliczy drobny poślizg i finalnie trafi na rynek 1 października, niemniej i tak możemy przyjąć, że to już ostatnia prosta. Na dwa tygodnie przed wydaniem krążka reprezentant SBM Labelu zdradził, że wersja preorderowa jego nowego albumu zostanie wzbogacona o epkę „100 dni po maturze”.

– „100 dni po maturze” to pięć piosenek, które napisałem po maturach, jeszcze zanim wziąłem się za „Młodego Matczaka”. Na początku nie chciałem tego w ogóle wydawać, żeby już nie zamulać szkolnymi tematami, ale w sumie na nowej płycie nie ma ich prawie wcale, a wielu z was tęskni za tym klimatem, więc nie było co tego chować do szuflady. Epka nie pojawi się nigdy w regularnej sprzedaży, więc jedyna opcja, żeby zdobyć fizyk, to kupienie preorderu „Młodego Matczaka”, którego zostało już bardzo niewiele, bo tylko 10 000 egzemplarzy – pisał trzy dni temu Mata.

Jak widać, pomysł z dodaniem do limitowanego preorderu epoki, zadziałał na fanów, którzy błyskawicznie wykupili cały dostępny nakład.

Polecane

Share This