Mata z koncertowym sold outem. Największy koncert polskiego hip-hopu już dziś


2021.10.02

opublikował:

Mata z koncertowym sold outem. Największy koncert polskiego hip-hopu już dziś

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Już dziś odbędzie się największy solowy koncert w historii polskiego hip hopu – Mata zagra na Lotnisku Bemowo! Ⓜ️ Będzie to największy solowy koncert w historii polskiego hip hopu oraz jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku. Poniżej zebraliśmy wszystkie kluczowe informacje dotyczące tego sobotniego wydarzenia, które przydadzą się każdemu uczestnikowi 👇🏻 – czytamy na Instagramie SBM Label.

Zarówno wejście dla posiadaczy regularnych biletów jak i osobne wejście dla posiadaczy wejściówek VIP znajdziecie przy ulicy Powstańców Śląskich oraz Piastów Śląskich. Zależy nam, aby każdy z uczestników sprawnie wszedł na wydarzenie, więc prosimy o wcześniejsze przybycie. Wszystkie bilety są jednorazowe, co oznacza, że po opuszczeniu terenu wydarzenia nie będzie możliwości ponownego wstępu.

Na miejscu znajdziecie stoisko z eventowym merchem, przygotowanym specjalnie na ten koncert. Wizualizacje koszulek oraz bluz znajdziecie w poprzednich postach.

Tutaj znajdziecie harmonogram wydarzenia:
▪️ 14:00 otwarcie bram
▪️ 19:30* rozpoczęcie koncertu
▪️ 22:00* zakończenie
*zastrzegamy możliwość zmiany rozpoczęcia o +/- 30 minut

W związku z obowiązującymi zasadami i w odpowiedzi na wytyczne organów bezpieczeństwa wszystkie osoby zaszczepione proszone są o okazanie do weryfikacji przy wejściu certyfikatu szczepienia lub oświadczenia o pełnym zaszczepieniu. Ponadto każdy uczestnik koncertu zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia nie wcześniej niż na 3 dni przed wydarzeniem. Wszystkie formularze znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

Pamiętajcie – obsługa ma prawo sprawdzić zgodność danych na bilecie z dokumentem tożsamości; w przypadku posiadania kilku biletów na to samo nazwisko musicie wejść na teren w obecności osoby, której dane widnieją na biletach.

Ze strony, na której można było kupować bilety na kocert wynika, że wszystkie bilety zostały wyprzedane. Oznacza to tyle, że dziś na Bemowie na żywo Maty będzie słuchało około 42 tysięcy osób.

Polecane

Share This