Mata z legendą polskiej sceny muzycznej na Męskim Graniu


2020.08.03

opublikował:

Mata z legendą polskiej sceny muzycznej na Męskim Graniu

fot. mat. pras.

Ze względu na epidemię koronawirusa tegoroczna trasa Męskiego Grania nie mogła się odbyć w standardowej formie. Mimo to marka Żywiec postanowiła przygotować niespodziankę dla miłośników projektu – już 8 sierpnia zorganizowany zostanie wyjątkowy koncert Męskiego Grania w Żywcu, który będzie można oglądać na żywo na Facebooku i YouTubie marki od godziny 17.00.

Na jednej scenie wystąpią członkowie MĘSKIE GRANIE ORKIESTRY 2020 ze swoimi solowymi projektami. Dla internetowej publiczności zagrają: Daria Zawiałow, która gościnnie wystąpi z Tomaszem Organkiem, Król oraz Igo w duecie z Bass Astral. Widzowie zobaczą również występ Nosowskiej. Dużym zaskoczeniem może być jej duet z raperem młodego pokolenia – Matą. Fanów Męskiego Grania ucieszy zapewne także solowy występ Dawida Podsiadły.

Przypomnijmy, że Mata ma już na swoim koncie występ z Kayah, do którego doszło w lutym 2020 roku

Mata nie mógł sobie wymarzyć lepszego początku koncertowej promocji „100 dni do matury”. Podczas  występu na SB FFestivalu artysta odebrał złotą płytę za swój debiutancki album. W dodatku odebrał ją z rąk Kayah, która wykonała wspólnie z nim piosenkę „Prawy do lewego”.

– Pierwszy koncert Maty. I na nim gościnnie ja. Zestresowana na maksa, jeszcze bardziej niż on, choć mój pierwszy raz to nie był… ale zawsze tak mam jak występuję u kogoś. Strach by innych nie zawieść, by nie położyć występu, bywa paraliżujący… – pisała po koncercie artystka.

Kayah nie pierwszy raz komplementuje Matę w mediach społecznościowych. Po wspólnym występie artystka docenia zarówno młodego reprezentanta SBM Labelu jak i całą organizację imprezy.

Mata za sceną bardzo skupiony, skoncentrowany, prawie nieobecny. No i wejście na scenę i wszystko jest jasne – prawdziwe zwierzę sceniczne!!! ❤️ Artysta. Baaardzo gorące przyjęcie. I jeszcze ta niespodzianka jego wytwórni SBM Label, bym wręczyła mu złotą płytę za debiutancki album wydany niecałe dwa tygodnie temu, o czym Mata nie miał pojęcia! „100 dni do matury” to prawdziwe świadectwo i to już ze złotym paskiem… 😍 Cudowny wieczór! MATA 😛 Solar, chłopaki, jeszcze raz wielkie dzięki za zaproszenie. ❤️ Piękna sprawa, że mogłam być tego częścią. PS. Może uda mi się gościć Matę w mojej audycji #tuiteraz w Meloradio – wtedy dłużej porozmawiamy o tych emocjach – podsumowuje na facebookowym profilu Kayah.

Sprawdź także Flintesencję z Matą

Polecane

Share This