Mata z najszybszą złotą płytą w polskiej muzyce

Imponujące osiągnięcie reprezentanta SBM Labelu.


2021.06.21

opublikował:

Mata z najszybszą złotą płytą w polskiej muzyce

fot. mat. pras.

O 15:00 w sieci pojawił się klip do nowego singla Maty „Kiss cam (podryw roku)”. Wraz z jego premierą rozpoczęła się przedsprzedaż „Młodego Matczaka”, szykowanego na 21 września drugiego albumu reprezentanta SBM Labelu. Już sześć godzin po odpaleniu preorderu wytwórnia pochwaliła się, że wydawnictwo uzyskało status złotej płyty. Powtarzamy – „Młody Matczak” stał się złotym Matczakiem w sześć godzin. Nikt w Polsce do tej pory nie mógł się pochwalić takim wynikiem.

Następcę „100 dni do matury” możecie zamówić na 33mata.pl. Na tej samej stronie znajdziecie bilety na jedyny tegoroczny koncert Maty, który ma się odbyć na warszawskim Bemowie.

Sam klip również radzi sobie znakomicie, siedem godzin po premierze obejrzano go już ponad 700 tysięcy razy. Nowy singiel rapera to klasyczny lovesong oparty na gitarowym brzmieniu, z towarzyszącym mu fabularnym teledyskiem opowiadającym miłosną historię rodem z “Pięknej i Bestii”. Oprócz Maty wystąpił w nim Michał Milowicz – aktor znany m.in. z występu w filmie “Chłopaki nie płaczą” – a jedną z głównych ról zagrała DJ-ka i raperka Young Leosia. Wiele wskazuje na to, że możemy mieć do czynienia z potencjalnym hitem tego lata.

Polecane

Share This