Mata zaatakował Jarosława Jakimowicza. Prezenter TVP odpowiada


2021.04.01

opublikował:

Mata zaatakował Jarosława Jakimowicza. Prezenter TVP odpowiada

fot. kadr z wideo

Mata ponownie to zrobił. Jego singiel „Patoreakcja” podbił Internet i… wkurzył Jarosława Jakimowicza. Po głośnej „Patointeligencji” prezenter TVP i aktor chciał wysyłać Matczaka do Wojska. Teraz znów ma pretensje zarówno do rapera jak i do jego ojca, prof. Marcina Matczaka.

– Mam dwóch synów: 19-letniego i 15-letniego. Żaden z nich nie posługuje się takim językiem ani nie odnosi się do rodziców w ten sposób, co raper Mata. Rap mi się kojarzył zawsze z muzyką biedy, ulicy, muzyką dla tych, którzy są trochę odrzuceni i nie bardzo mają jakąś przyszłość. A tymczasem tu mamy bananowego chłopca, który wcale nie żyje na ulicy. To jest jego jakiś chory bunt. Jest z dobrego domu, a udaje gangsta. Ja bym go posłał do wojska – w takich słowach Jakimowicz komentował pod koniec 2019 roku „Patointeligencję” Maty.

Sprawdź także: Mata bez tajemnic. Dekodujemy Patoreakcję

Raper odpowiedział w swoim nowym singlu, nawijając „Chciał posłać do wojska mnie Jakimowicz / Mój ziomo się zna z twoim synem, więc co ty pierdolisz / Moim rodzicom, co zrobiłbyś mi jako rodzic?”. Gwiazda TVP słyszała już jego numer i odniosła się do niego w instagramowym poście.

– Przepraszam najmocniej. Kiedyś użyłem sformułowania, że wojsko mogłoby nauczyć, czego rodzice nie nauczyli, ale ja mam widocznie jakieś inne pojęcie na temat wychowania przez rodziców. No bo jeżeli SAM PROFESOR MATCZAK nie widzi nic złego w tych sformułowaniach kierowanych przez 20-letniego synka do dorosłych ludzi, ojców, rodziców, matki etc., to wszystko jasne. GRATULACJE. A tak swoją drogą, gdybym tych zwrotów użył do Pana Profesora, to ciekawe jak wtedy by reagował. Przecież to nie jest obraźliwe – napisał Jarosław Jakimowicz.

Polecane

Share This