Matheo o nowych utworach Borixona: „Bardzo inne od wszystkiego, do czego byliście przyzwyczajeni, ciężko będzie je sklasyfikować”


2014.06.18

opublikował:

Matheo o nowych utworach Borixona: „Bardzo inne od wszystkiego, do czego byliście przyzwyczajeni, ciężko będzie je sklasyfikować”

{sklep-cgm}

Borixon kończy pracę nad planowanym na wrzesień albumem „NewBadLife”. Płyta ma się ukazać we wrześniu. Myślę, że do zamknięcia całości będziemy potrzebowali jeszcze ze dwóch numerów. Już teraz mogę powiedzieć, że rzeczy, nad którymi pracujemy, są bardzo inne od wszystkiego, do czego byliście przyzwyczajeni i ciężko będzie je sklasyfikować – pisze o nadchodzącej płycie Matheo, który pracuje nad materiałem wspólnie z Borixonem. Jestem pewien wartości jaka klaruje się na tym projekcie – zapewnia producent.To co tworzymy tutaj wspólnie z Borysem będzie przede wszystkim wypadkową nas jako artystów, a nie kolejnym nudnym projektem, na którym raper rapuje na jakichś bezpłciowych bitach „na czasie”. Myślimy tu cały czas o czymś większym, czymś, co ludzie – mam nadzieję – zaczną naśladować, czyli naszym oryginalnym patencie na muzykę. Dlatego też realizujemy prace przy pełnym oderwaniu od nowości YouTube`a i bez żadnego sugerowania się tym, co teraz jest „fajne”
– informuje producent.

„NewBadLife” ukaże się nakładem labelu Stoprocent.

Polecane

Share This